آیا شرکت نیوشا مجوز دارد ؟

آیا شرکت نیوشا مجوز دارد؟

پرسشی که شاید برای خیلی ها پیش بیاید ایا شرکت نیوشا مجوز دارد ؟ ایا فعالیت این شرکت قانونی است ؟ در این مقاله به توضیح کامل مجوز های این شرکت می پردازیم :

شرکت دمنوش نیوشا با سابقه چندین دهه در زمینه تولید و ارائه انواع چای و نوشیدنی ها، با ایجاد برند تجاری خود به نام نیوشانیک، گستره ی فعالیت های خود را افزایش داده و علاوه بر تولید چای، به تولید نوشیدنی های مدرن و پرطرفدار چای وانیل، چای آلوئه ورا، چای بلوبری، نوشیدنی های فوری قهوه و کاکائو پرداخته است .

پیش از این ، شرکت تجاری نیوشا با سه برند معروف و شناخته شده‌ی چای جهان ، چای آلبالو نشان و چای عقاب در بازار فعالیت داشته است . زمانی که نام برندهای متفاوت به گوش ما می رسد و قصد بررسی و یا حتی تهیه محصولات این برندها را داشته باشیم ، اعتبار و مجوز شرکت مورد نظر اولین گزینه ای است که به تحقیق در مورد آن می پردازیم .

حق مسلم مصرف کنندگان دمنوش های نیوشا می باشد تا تائیدیه های وزارت بهداشت ، استانداردهای سلامتی و مجوزهای نیوشا را مشاهده و بررسی کنند . محصولات برند نیوشا ، همگی دارای گواهینامه بهداشت بوده و اطلاعات مربوط به آن روی تمامی محصولات درج شده است.

مجوزهای اساسی این شرکت عبارتند از:

  1. پروانه بهره برداری

پروانه بهره برداری، به واحدهای صنعتی که زمین ، تاسیسات، خط تولید و نیروی انسانی آن ها بررسی و تایید شده است داده می شود و فرقی نمی کند که این واحدهای صنعتی جواز تاسیس دارند یا ندارند . شرکت چای نیوشا در سال 1385 موفق به دریافت این پروانه شده است.

پروانه بهره برداری شرکت نیوشا
پروانه بهره برداری شرکت نیوشا
  1. تاییدیه سازمان غذا و دارو ( سیب سلامت )

یکی دیگر از مجوزها و پروانه های اخذ شده توسط این شرکت برای دمنوش های نیوشا ، پروانه سازمان غذا و دارو و ساخت وزارت بهداشت است .

با استناد به ماده 7 قانون مواد خوردنی و آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی و همچنین ماده 4 دستورالعمل اجرایی ساخت و ورود مواد غذایی ، آشامیدنی ،آرایشی و بهداشتی و مکمل های غذایی رژیمی ، فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید ملی و سرمایه ایرانی ، سند پنجم توسعه و سند چشم انداز جمهوری اسلامی در 1444 هجری شمسی و حمایت از تولید فرآورده های سنتی با شرایط بهداشتی ، کارگاه ها و کارخانه هایی که فرآورده های خود را با نام و تجاری مخصوص با بسته بندی خاص و معین در بازار عرضه شود ، مشمول اخذ این پروانه بهداشتی هستند.

پروانه ساخت بهداشت برای هر محصول به صورت مجزا صادر می شود و مشخصات و اوزان و نام تجاری محصول در آن ذکر می گردد. پروانه ساخت دارای یک شماره و کد مشخص هر محصول است و اغلب آن را با نشان سیب سلامت میشناسیم .

تمامی محصولات موجود در سایت رسمی نیوشا به نشانی https://www.newshanik.ir/، دارای سیب سلامت بوده و مورد تایید وزارت بهداشت است.

 

مجوز سازمان غذا و دارو نیوشا
مجوز سازمان غذا و دارو نیوشا
  1. مجوز کاربرد علامت استاندارد

یکی دیگر از مجوزهای نیوشا، مجوز کاربرد علامت استاندارد می باشد.کاربرد علامت استاندارد به طور کلی نشان دهنده تعهدات تولید کنندگان و عرضه کنندگان محصولات نسبت به موازین و قوانین و استاندارد های موجود در کشور مورد نظر می باشد .

کاربرد علامت استاندارد ملی ایران تعیین کننده کیفیت و تعهد شرکت های تجاری و کارخانه های داخلی است و یکی از مهمترین مجوز های ایا شرکت نیوشا مجوز دارد همین مجوز است

 

علامت استاندارد نیوشا
علامت استاندارد نیوشا
  1. گواهی نامه ثبت علامت تجاری نیوشا

تجار و تولیدکنندگان با استفاده از علامت تجاری می توانند اجناس خود را از دیگر اجناس مشابه متمایز کنند . شرکت چای نیوشا نیز در سال 1396 مجاز به کسب این گواهی نامه و ثبت شرکت و نام تجاری نیوشا شده است .

گواهی نامه ثبت علامت تجاری نیوشا
گواهی نامه ثبت علامت تجاری نیوشا

 

  1. گواهی نامه سیب سلامت نیوشا

گواهی نامه سیب سلامت نیوشا
گواهی نامه سیب سلامت نیوشا

 

 6.گواهینامه  TUV-HACCP

هولدینگ TUV آلمان ، با ارائه ی گواهینامه ای مشخص، تعامل بین سازمان ، شرکت تجاری و مصرف کننده را ایجاد می‌کند . استانداردهای مورد نظر برای کسب این گواهینامه مورد تائید جوامع بین المللی بوده و شامل الزامات محصولات ، خدمات ،سیستم های مدیریت ، صلاحیت افراد و …می باشد .

برای کنترل صحیح مواد غذایی و جلوگیری از بروز و ایجاد بیماری های ناشی از مصرف غذاهای آلوده ، با استفاده از سیستم بین المللی HACCP، می توان نقاط بحرانی و خطراتی که امکان دارد در مسیر تولید و مصرف مواد غذایی رخ دهد را تجزیه ، تحلیل و کنترل کرد .

به طور کلی این استاندارد وسیله و ابزاری برای کنترل بهداشت مواد غذایی و نظارت بر آن است . شرکت نیوشا با کسب این گواهینامه ، به مصرف کنندگان خود این اطمینان را می دهد که هیچ گونه خطری در مصرف دمنوش نیوشا و چای نیوشا وجود ندارد .

 

 

گواهینامه اروپایی سلامتی محصولات نیوشا
گواهینامه اروپایی سلامتی محصولات نیوشا

 

  1. پروانه کسب بازاریابی شبکه ای

شرکت چای نیوشا و دمنوش نیوشا ، با کسب پروانه کسب بازاریابی شبکه‌ای محصولات خود را از طریق سیستم فروش مستقیم به دست مصرف کنندگان خود می رساند .

نمایندگان نیوشا  می توانند محصولات مورد نظر خود را از طریق سایت رسمی نیوشا تهیه کرده و به مصرف کنندگان مورد نظر ، بعد از انجام مشاوره دقیق ، ارائه دهند .

طبق ماده 87 قانون نظام صنفی، فعالیت افراد صنفی در فضای مجازی( سایبری ) مستلزم اخذ پروانه کسب از اتحادیه مربوطه است . نحوه کسب مجوز و نظارت بر فعالیت های سایبری تحت نظر کارگروه نظارتی شامل دبیرخانه هیات عالی نظارت و وزارت خانه های اطلاعات و ارتباطات و فناوری اطلاعات می باشد. پس از تایید این کارگروه ، وزارت صنعت و معدن و تجارت ، فعالیت شرکت های بازاریابی شبکه ای را تایید خواهد کرد .

این پروانه در واقع پاسخ به سئوال کسانی است که می پرسند آیا شرکت نیوشا قانونی است ؟

مجوز قانونی بازاریابی شبکه ای نیوشا
مجوز قانونی بازاریابی شبکه ای نیوشا

 

 

  1. گواهینامه مالیات بر ارزش افزوده

تفاوت بین ارزش کالا و خدمات ارائه شده و خدمات خریداری شده در یک بازه زمانی معین را ارزش افزوده می نامند. ارزش افزوده در بیش از 140 کشور جهان در حال انجام است  و نوعی از مالیات بر مصرف محسوب می شود. این مالیات علاوه بر اینکه تولید کننده اصلی را موظف به پرداخت می کند، موجب می شود تا تمامی واسطه های ارائه دهنده محصولات نیز آن را پرداخت و به حساب دولت واریز کند. هنگام خرید آنلاین نیوشا، مالیات بر ارزش افزوده به صورت آنلاین و مستقیما پرداخت می شود.

گواهینامه مالیات بر ارزش افزوده
گواهینامه مالیات بر ارزش افزوده

 

  1. جدیدترین گواهینامه بین المللی کیفیت و سلامت محصولات از آلمان

جدید ترین گواهینامه بین المللی محصولات نیوشا از آلمان که بیانگر کیفیت و سلامت 100 درصدی محصولات نیوشاست

 

گواهینامه بین المللی کیفیت و سلامت محصولات نیوشا
گواهینامه بین المللی کیفیت و سلامت محصولات نیوشا

 

با بررسی و مشاهده مجوز شرکت نیوشا نام برده شده در بالا، می توان به راحتی به شرکت و محصولات موجود در سایت رسمی نیوشا اطمینان داشت و دمنوش مورد نیاز خود را تهیه کرد.

دمنوش نیوشا بدون هیچ گونه عوارضی ، به درمان و دریافت نتیجه مطلوب در خصوص سلامتی شما کمک خواهد کرد . اگر شما هم علاقه مند به مصرف دمنوش های فوق العاده سالم و موثر نیوشا هستید، می توانید از خرید آنلاین نیوشا استفاده کرده و در هر کجای ایران و جهان درب منزل خود محصول مورد نظرتان را دریافت کنید.

 

تندیس زرین برند محبوب ملی نیوشا
تندیس زرین برند محبوب ملی نیوشا

 

حال با وجود اینهمه مجوز آیا دیگر هیچ نقطه مبهمی در سلامت شرکت نیوشا و محصولات بی نظیر آن میتوان داشت ؟

در زیر به انواع محصولات بی نظیر و بسیار با کیفیتی که به کشور هایی اروپایی و آمریکایی صادر نیز می شود اشاره می کنیم

 

مخلوط چای سیاه نیوشا
شا مخلوط چای سیاه نیوشا
215,000 تومان

مخلوط چای های سیاه

چای ماسالا نیوشا (100گرمی)

180,000 تومان

 

 

مخلوط چای سبز نیوشا
مخلوط چای سبز نیوشا
75,000 تومان
70,000 تومان
110,000 تومان

 

دمنوش نیوشا
دمنوش نیوشا

 

260,000 تومان
ناموجود
90,000 تومان
ناموجود
146,000 تومان

دمنوش های خالص

چای ترش کیسه ای نیوشا

110,000 تومان
95,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی پشتیبانی تلگرام