آیا دمنوش نیوشا مواد مخدر دارد ؟

ایا دمنوش نیوشا مواد مخدر دارد؟

آیا دمنوش نیوشا مواد مخدر دارد ؟

آیا وجود مواد مخدر در دمنوش نیوشا صحت دارد ؟ در جواب به این سوال می توان یک نه محکم گفت ؛ با کمی اطلاعات در مورد گیاهان و خواص آنها می شود به راحتی به این سوال جواب داد و از دلیل بوجود آمدن این شایعه مطلع شد.

پس از عرضه دمنوش های نیوشا بین مصرف کنندگان و با مصرف بسیار زیاد آنها سعی بر این شد که شایعه های زیادی توسط یکسری افراد مخالف و رقیب با عنوان وجود مواد مخدر در دمنوش نیوشا ، در بین خریداران پخش شود تا بتوانند از خرید این محصولات جلوگیری کنند.

برای توضیح کامل در مورد این شایعه کافی است به اطلاعاتی که در اینجا برای شما بازگو می کنیم دقت نمایید.

دمنوش نیوشا دارای مجوز سیب سلامت است که با استاندارد های محصولات غذایی بر روی بسته آن درج شده است. این کار برای اطمینان خاطر مشتریان و مصرف کنندگان انجام شده است.

علاوه بر نماد و مجوز سیب سلامت ، شرکت نیوشا برای تولید دمنوش های بسیار با کیفیت و عالی نماد استاندارد ایران و TUA آلمان را از آن خود کرده است. با توجه به این نکته می توان گفت که در صورتی که مواد مخدر در دمنوش نیوشا وجود داشت هیچ کدام از این نماد ها و مجوز ها به آن تعلق نمی گرفت و یا حتی برای صادرات این محصول به کشور های دیگر موافقت نمی شد.

این می تواند یک دلیل مکفی برای نبودن مواد مخدر در دمنوش نیوشا محسوب شود.

همواره در تولید مواد خوراکی مانند دمنوش نیوشا و سایر کسب و کارها رقابت های بسیار زیادی وجود خواهد داشت و عده‌ای برای پیشبرد اهداف خود و جلب توجه مصرف کنندکان اقدام به شایعه پراکنی و خراب کردن محصولات رقیب از روش های مختلف خواهند کرد .

 

آیا دمنوش نیوشا ماده مخدر دارد ؟

 

دلایل شایعه وجود مواد مخدر در دمنوش نیوشا

دمنوش نیوشا می تواند برای کاربرد های متفاوتی استفاده شود که یکی از این کاربرد ها لاغری و کاهش وزن می باشد . در روش های لاغری غیر اصولی مانند استفاده از انواع قرص و کپسول برای تاثیر در کاهش وزش از مواد مخدری که دارای آمفتامین هستند استفاده می شود .

آمفتامین در بسیاری از روش های کاهش وزن وجود دارد که در مواد مخدر هم از آن استفاده می شود. در رابطه با وجود آمفتامین می توان به مواد مخدره‌ ی شیشه اشاره کرد. در سراسر دنیا روش های مختلفی برای لاغری استفاده می شود که اکثر این روش ها از مواد مخدر استفاده می کنند که حتی یکبار استفاده از آنها مضرات بسیار زیادی برای شخص مصرف کننده در بر دارد.

دمنوش نیوشا بر خلاف سایر روش های لاغری از انواع گیاهان دارویی برای لاغر شدن استفاده می کند و تاثیرات مثبتی هم دارد.

شایعه وجود موارد مخدر در دمنوش نیوشا می تواند به دلیل وجود ذهنیت منفی مصرف کنندگان به استفاده از موارد مخدر آمفتامین در سایر محصولات لاغری باشد .

با ازدیاد محصولات لاغری غیر اصولی همواره این ذهنیت برای خریداران و مصرف کنندگان به وجود آمده است که علاوه بر ورزش و استفاده از رژیم های غذایی ، تنها راه لاغری و کاهش وزش استفاده از داروهایی است که دارای مواد مخدر هستند .

این ذهنیت منفی با افزایش اینگونه محصولات در مصرف کنندگان ایجاد شده است که می توانند با توجه به دلایل گفته شده به سادگی آن را تغییر دهند .

روش های لاغری و کاهش وزن که از مواد مخدر در محصولات استفاده می کنند عوارض بسیار زیادی دارند که با یک یا دوبار استفاده به راحتی تاثیر آنها مشخص می شود. در صورتی که محصولات نیوشا با استفاده طولانی مدت ؛ نداشتن عوارض را به راحتی به کاربران ثابت خواهد کرد .

دمنوش نیوشا

دمنوش نیوشا و تاثیر شیوه‌ی فروش در استفاده از آن

فروشندگان دمنوش نیوشا، چای نیوشا و یا تمام محصولات شرکت نیوشا در هنگام فروش به مصرف کننده و خریدار مشاوره می دهند .

تمام فروشندگانی که در این زمینه فعالیت دارند، سوالاتی را برای اطلاع کافی از  وضعیت بدنی و ذائقه افراد خواهند پرسید و با توجه وضعیت جسمی آنها دمنوش های مناسبی را با مدت زمان استفاده مشخصی برای آنها تجویز می کنند همین امر می تواند تاثیر زیادی را برای موثر بودن دمنوش ایجاد کند.

مشاوران و فروشندگان دمنوش نیوشا در این زمینه آموزش دیده و می بایست فروش دمنوش و چای نیوشا را با توجه به شرایط جسمی افراد انجام دهند. در این صورت می توان امیدوار بود که محصولی کاملا مناسب برای شرایط جسمی شما به شما ارائه می گردد .

ذکر این نکته الزامی است که با توجه به این نوع فروش و نوع مشاوره خصوصی نمی توان محصولاتی که دارای مواد مخدر هستند تجویز کرد زیرا مواد مخدر همانطور که در جریان هستید پس از مدتی استفاده در شخص اعتیاد ایجاد می کنند و در صورتی که از آن ها استفاده نشوند حالت هایی را برای بدن افراد ایجاد خواهند کرد که نیازمند استفاده از آن شوند.

در صورتی که مصرف کنندگان دمنوش نیوشا با استفاده طولانی مدت و قطع استفاده هیچ مشکل و یا اعتیادی در خود حس نخواهند کرد و نتیجه مورد نظر را از این دمنوش ها خواهند گرفت .

این نقطه نظر می تواند یکی دیگر از دلایل عدم استفاده مواد مخدر در دمنوش نیوشا باشد.

چای نیوشا

دیدگاه غلط در رابطه با وجود مواد مخدر در دمنوش نیوشا

وجود مواد مخدر در دمنوش نیوشا علاوه بر شایعه پراکنی رقبا برای خراب کردن محصولات شرکت نیوشا می تواند بر پایه تفکر و طرز فکر اشتباه برخی از افراد باشد. این افراد بدون توجه به نوع محصولات و طرز تهیه آنها دیدگاه های اشتباهی با توجه به دید کلی افراد جامعه پیدا خواهند کرد .

قبل از بوجود آمدن محصولات لاغری که دارای عوارض هستند ، تنها راه لاغری استفاده از رژیم های غذایی و ورزش بود . افراد مختلف به پزشک مراجعه می کردند که رژیم مخصوص خود را دریافت کرده که با توجه به وضعیت جسمی آنها برایشان مناسب بود ؛ یا اینکه به باشگاه ها می رفتند تا وزن خود را کاهش دهند .

بجز دو روش فوق تنها راه لاغری ، مصرف مواد مخدر بود که دارای آمفتامین و یا مواد دیگری بودند.

دمنوش نیوشا و چای نیوشا در حال حاضر همچین دیدی برای برخی خریداران و مصرف کنندگان ایجاد کرده است که برای تولید از مواد مخدر در آن استفاده شده است. پس از تولید دمنوش گیاهی نیوشا، این دید و نظر ثابت ماند و بدون توجه به برخی مدارک و تاییدیه های سازمان سلامت که به این دمنوش تعلق گرفته است طرز تفکر غلط استفاده از مواد مخدر را برای این محصولات استفاده کردند که باعث ایجاد شایعه شد.

این طرز تفکر و افکار غلط در بسیاری از جوانب زندگی مشاهده می شود که یکی از آنها دید افراد نسبت به کسب و کار و درآمد است.

در حال حاضر برای افراد فقیر جا افتاده است که تنها راه پول درآوردن زیاد می توان کلاهبرداری و خوردن حق دیگران باشد که تمام افراد پولدار از آن استفاده می کنند . در حالی که آنها از روش ها و تلاش های یکسری افراد برای رسیدن به موفقیت اطلاع نداشته و با تفکر اشتباه خود در مورد آن قضاوت می کنند.

بدین صورت سبب ایجاد یکسری شایعه بی اساس تحت عنوان آیا دمنوش های نیوشا حاوی مواد مخدر است شده اند .

 

دمنوش نیوشا

 

کاهش وزن با دمنوش نیوشا بدون استفاده از مواد مخدر

دمنوش نیوشا برای تولید از انواع گیاهان دارویی و خواص آنها استفاده می کند که هر کدام از آنها برای کاربرد خاصی استفاده می شوند.

می توان گفت که تمام اثرات و کاربرد های دمنوش نیوشا از گیاهان گرفته شده است و با توجه به نوع تولید آن هیچگونه مواد مضر در آن استفاده نشده است. می توان از دمنوش نیوشا برای کاهش وزن ؛ افزایش وزن ؛ در مان کبد چرب ؛ درمان میگرن ؛ و… استفاده کرد بدون اینکه هیچ نگرانی بابت وجود مواد مخدر در آن داشته باشید.

امروزه با مشخص شدن میزان کیفیت و خواص دمنوش نیوشا ، صادرات این دمنوش به کشور های متفاوتی مثل آمریکا انجام می شود . این کشور ها حساسیت بسیار زیادی در محصولات خوراکی مصرفی داشته و برای وارد کردن محصولات خوراکی نهایت دقت را بر روی سلامت و کیفیت به عمل خواهند آورد .

ذکر این نکته واجب است که این کشور ها استاندارد های خاص و محکمی برای واردات مواد غذایی دارند و  ورود دمنوش نیوشا به کشورشان به معنی کیفیت و سلامت فوق العاده بالای دمنوش های  نیوشاست که این کشور ها با ورود این محصولات به کشورشان موافقت کرده اند.

در نهایت می توان گفت که با توجه به نکات ذکر شده و دلایلی که برای شما آوردیم ، وجود مواد مخدر در دمنوش های نیوشا یک شایعه و طرز فکر غلط بوده و هیچ پایه و اساسی مبنی بر درست بودن آن وجود نخواهد داشت .

پس هیچ نگرانی بابت استفاده از این دمنوش ها به دلایل مختلف نداشته باشید و از نوشیدن یک دمنوش نیوشا عالی و با کیفیت و صد در صد گیاهی نهایت لذت را ببرید

با توجه به دلایلی که گفته شد و مدارکی بر مبنای تاییدیه سازمان غذا و دارو و سیب سلامت که بر روی بسته بندی های دمنوش نیوشا درج شده است، می توان پاسخ صریحی به سوال مصرف کنندگان  داد که هیچ نوع ماده مخدر و اصولا هیچ نوع ماده ای بجز گیاهان دارویی در محصولات نیوشا وجود ندارد

ناموجود

پک های سلامتی نیوشا

دمنوش درمان بیخوابی نیوشا

From 141,000 تومان
ناموجود

پک های سلامتی نیوشا

دمنوش کاهش چربی خون نیوشا

From 193,000 تومان
ناموجود

پک های سلامتی نیوشا

دمنوش تسکین درد قاعدگی نیوشا

From 185,000 تومان
ناموجود
From 145,000 تومان
تخفیف!
ناموجود
From 181,000 تومان
ناموجود
From 192,000 تومان
ناموجود
From 270,000 تومان
تخفیف!
ناموجود

پک های سلامتی نیوشا

دمنوش درمان سرماخوردگی نیوشا

قیمت اصلی 130,000 تومان بود.قیمت فعلی 119,000 تومان است.
تخفیف!
ناموجود
From 152,000 تومان
تخفیف!
ناموجود
From 89,000 تومان
تخفیف!
ناموجود
From 415,000 تومان
ناموجود
From 103,000 تومان
تخفیف!
ناموجود
From 165,000 تومان
تخفیف!
ناموجود
From 174,000 تومان
تخفیف!
ناموجود

پک های سلامتی نیوشا

دمنوش درمان کبد چرب نیوشا

From 326,000 تومان
تخفیف!
ناموجود
From 460,000 تومان
تخفیف!
ناموجود
From 221,000 تومان
ناموجود
From 190,000 تومان
ناموجود
From 369,000 تومان
ناموجود
From 127,000 تومان
ناموجود
From 202,000 تومان
ناموجود
From 356,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی پشتیبانی تلگرام