مضرات و عوارض دمنوش نیوشا چیست ؟

مضرات و عوارض دمنوش نیوشا چیست ؟

شاید سئوالی که ذهن بعضی از خریداران محصولات نیوشا را درگیر کرده باشد این باشد که : مضرات و عوارض دمنوش نیوشا چیست ؟

دمنوش نیوشا محصولی است که برای کاربرد های متفاوت  تولید می شود . با توجه به این موضوع این سئوال که مضرات و عوارض دمنوش نیوشا چیست ؟بسیار طبیعی به نظر می رسد .

چای نیوشا ، دمنوش نیوشا با کاربردهای مختلفی از جمله دمنوش لاغری می تواند توسط بسیاری از افراد خریداری و استفاده شود ، ولیکن اینگونه محصولات خوراکی که برای درمان مشکل خاصی از بدن استفاده می شوند همیشه در نظر افراد مصرف کننده دارای عوارضی هستند که با مرور زمان خود را نشان می دهند .

به طور کلی همانطور که در جریان هستید تمام داروهای گیاهی و شیمیایی که برای سایر مشکلات بدن استفاده می شوند، در صورتی که با نظر خود مصرف کننده و بدون مشورت با افراد متخصص استفاده شوند ، می تواند دارای عوارضی باشد .

دمنوش نیوشا مانند سایر محصولات خوراکی که برای سلامتی استفاده می شوند در شرایطی می توانند برای مصرف کنندگان مضر باشند.

دمنوش نیوشا به دلایل مختلفی خریداری و استفاده می شوند . از جمله این دلایل می توان به کاهش وزن ؛ برطرف کردن کم خونی ، درمان میگرن، درمان کبد چرب، درمان فشار خون، کاهش تیروئید های کم کار و پر کار ، جلوگیری از ریزش مو و ….. اشاره کرد .

 

 

همه‌ی شما اطلاع دارید که تمام داروهای شیمیای دارای عوارض هر چند اندک هستند در صورتی که داروهای گیاهی تنها در یکسری شرایط خاص برای کاربر مضر خواهند بود

دمنوش نیوشا در صورتی که بدون مشاوره با مشاور و به صورت سر خود استفاده شوند می توانند تاثیرات معکوس بر روی بدن مصرف کننده داشته باشند .

همواره توصیه شده است که برای خرید دمنوش های نیوشا ، ابتدا با مشاور تماس گرفته و مشکلات جسمی خود را با ایشان در میان بگذارید .

اگر شما از دمنوش های لاغری دوستان خود استفاده کنید علاوه بر نگرفتن نتیجه ممکن است به بدن خود نیز ضرر برسانید .

 

 چای معطر تمشک آبی ( بلوبری ) کیسه ای نیوشا
چای معطر تمشک آبی ( بلوبری ) کیسه ای نیوشا

 

عوارض دمنوش نیوشا در صورت استفاده اشتباه

دمنوش نیوشا باید توسط روش های گفته شده خریداری و استفاده شود .

گاهی بعضی از مشتریان با نتیجه گیری افراد نزدیک به خود قصد خرید و استفاده از دمنوش های نیوشا را بدون مشاوره خواهند داشت و ایشان همان دمنوش های طرف مقابل را خریداری می کنند .

این افراد علاوه بر نگرفتن نتیجه ؛ عوارضی را در بدن خود مشاهده می کنند که همین عوارض را دلیل بر مشکل داشتن دمنوش ها می دانند.

در صورتی که باید به این نکته توجه شود که بدن افراد دارای طبع و ذائقه متفاوت می باشد و هر دمنوشی را نمی توان برای هر شخصی توصیه کرد .

به همین دلیل خرید دمنوش نیوشا با مشاوره و تجویز متخصصان صورت می گیرد که مشکلی در مصرف و سلامت افراد پیش نیاید .

چای نیوشا ، دمنوش لاغری و یا سایر دمنوش های نیوشا با توجه به مشکل های خاصی تهیه و استفاده می شوند . سایر افراد برای خرید دمنوش نیوشا که مخصوص رفع مشکل خاص آنها است با پاسخ به سوالاتی که مشاوران نیوشا از آنها می پرسند می توانند دمنوش مورد نظر خود را به راحتی تهیه کرده و استفاده کنند.

در صورتی که بدین روش اقدام به خرید و مصرف دمنوش های نیوشا نمایند هیچ مشکلی برای آنها پیش نخواهد آمد و تاثیر مثبت این دمنوش ها را به راحتی متوجه می شوند .

مضرات دمنوش نیوشا هیچ ربطی به خود دمنوش و نوع تولید آن نخواهد داشت و تنها به استفاده نادرست این نوع دمنوش مربوط می شود .

 

 

دمنوش نیوشا
دمنوش نیوشا

 

عوارض انواع دمنوش نیوشا

دمنوش نیوشا ، همانطور که گفته شد برای کاربرد های مختلفی استفاده می شود و هر کدام از آنها برای درمان یکسری از بیماری ها مناسب است

برای مثال دمنوش هایی که برای فشار خون استفاده می شود با دمنوش های کبد چرب متفاوت خواهد بود . اگر از هر کدام از دمنوش ها به درستی استفاده نشود عوارض متفاوتی خواهند داشت که در اینجا به هر کدام از این عوارض ها اشاره خواهیم کرد.

تمام افرادی که از دمنوش نیوشا بدون مشاوره با کارشناسان استفاده و خرید می کنند به دو دسته تقسیم می شوند

  1. دمنوش ها با شرایط بدنی و جسمی آنها سازگار خواهد بود
  2. دمنوش ها با شرایط بدنی و جسمی آنها سازگار نخواهد بود
  • در حالت اول مصرف کننده به نتیجه دلخواه خود خواهد رسید و احتمالا برای خرید مجدد اقدام خواهد کرد
  • در حالت دوم علاوه بر نداشتن نتیجه ؛ عوارض و مشکلات حادی برای شخص مصرف کننده به وجود خواهد آمد که ریشه مشکل خود را به کیفیت دمنوش های نیوشا ربط خواهد داد!

در زیر به تعدادی از عوارض دمنوش های نیوشا در صورت استفاده بدون مشاوره اشاره خواهیم کرد :

عوارض دمنوش نیوشا برای کبد چرب

دمنوش نیوشا برای درمان بیماری کبد چرب با گرید یک و گرید 2  کاربرد عالی دارد و این دوستان می توانند با مشاوره متخصصین نیوشا از پکیج های درمان کبد چرب به بهترین شکل بهره برده و بیماری خود را درمان کنند .

از آنجایی که برای کسانی که بیماری کبد چرب دارند مصرف روزانه فقط یک لیوان چای سبز یا مخلوط چای سبز توصیه می شود در صورتی که این افراد دمنوش های نیوشا را به صورت سر خود و بدون مشاوره تهیه و استفاده کنند وضعیت کبد آنها بدتر می شود .

زیرا مصرف بیش از یک لیوان دمنوش چای سبز و یا مخلوط دمنوش چای سبز موجب رسوب در کبد شده  و مشکلات مربوط به کبد چرب بدتر شود . در این صورت علاوه بر رفع نشدن مشکل کبد چرب شاهد عوارض خاصی و حتی به مخاطره افتادن سلامتی خواهیم شد

تخفیف!
ناموجود

پک های سلامتی نیوشا

دمنوش درمان کبد چرب نیوشا

From 326,000 تومان

عوارض دمنوش نیوشا برای کم کاری تیروئید

یکی دیگر از محصولات فوق العاده موثر و نتیجه بخش دمنوش نیوشا ؛ رفع مشکل کم کاری تیروئید است.

افرادی که با مشکل کم کاری تیروئید مواجه هستند می توانند با دادن اطلاعات جسمی خود به مشاور و طرح بیماری نسبت به خرید دمنوش های مناسب نیوشا و مصرف آن اقدام کنند.

تاثیر این پکیج که با یک مشاوره تخصصی به مشتریان داده می شود خارق العاده است و تقریبا 90 درصد عوارض کم کاری تیرویید مانند خستگی ؛ استرس ؛ پرخاشگری ؛ ضعف قوای جنسی ؛ ریزش مو و… را با پکیج کم کاری تیرویید درمان خواهد کرد .

افرادی که مشکل کم کاری تیرویید دارند بدون توجه به اینکه منع مصرف این پکیج دمنوش هایی مانند بلوبری و کرن بری است بصورت سر خود نسبت به خرید دمنوش لاغری با این محصولات می کنند

دمنوش بلوبری یا تمشک آبی از نوع دمنوش هایی با طبع سرد هستند که به هیچ عنوان نباید برای کسانی که دارای بیماری کم کاری تیروئید هستند استفاده شود . علاوه بر دمنوش بلوبری سایر دمنوش های نیوشا که طبع سرد دارند در این پکیج ها وجود ندارند .

ناموجود
From 356,000 تومان

عوارض دمنوش نیوشا در انواع دیگر

علاوه بر مواردی که گفته شد می توان گفت که دمنوش نیوشا با توجه به کاربردی که استفاده می شود ، در صورت استفاده اشتباه می تواند عوارض متفاوتی داشته باشد .

برای مثال در این زمینه می توان به بیمارانی که دارای ناراحتی های قلبی هستند اشاره کرد . این بیماران یا کسانی که عمل جراحی قلب باز انجام داده اند، مجبور به مصرف قرص های هپارین و وارفارین برای افزایش رقت خون هستند.

به همین دلیل دمنوش ریز میوه های قرمز برای این گروه از بیماران منع مصرف دارد

دمنوش ریز میوه های قرمز که در بین انواع دمنوش نیوشا با عنوان میکس بری معروف است بدلیل رقیق کردن خون برای بیماران با فشار خون بالا بسیار موثر است و بر عکس برای بیماران قلبی و جراحی قلب باز شده ممنوع است .

دمنوش نیوشا در نوع میکس بری، با توجه به خواص درمانی که دارد برای افرادی با طبع گرم و دارای فشار خون بالا توصیه می شود. این نوع دمنوش فشار خون را کاهش می دهد و در صورتی که برای افرادی که بیماری قلبی دارند استفاده شود عوارض بسیار زیادی خواهند داشت .

برای مثالی دیگر می توان به مادران شیرده که برای کاهش وزن اقدام می کنند اشاره کرد.

مادران شیرده می توانند بعد از حداقل 6 ماه از تولد نوزاد نسبت به مصرف دمنوشهای کاهش وزن برای رسیدن به تناسب اندام اقدام کنند

ولی اگر مادران عزیز بدون مشاوره نسبت به مصرف دمنوش لاغری اقدام کنند نه تنها خودشان نتیجه مناسبی نمی گیرند بلکه نوزادشان نیز به دلیل مصرف دمنوشهای لاغری که از طریق خون به شیر مادر منتقل می شود دچار سوء تغذیه می شود

از این رو مادران بایستی حتما قبل از خرید ؛ با مشاوره درست نسبت به تهیه پکیج لاغری مادران شیرده اقدام نمایند زیرا در این پکیج از دمنوشهای چای سبز که باعث لاغری کودک شود استفاده نمی شود و با دمنوشهای افزایش سوخت ساز به مادر کمک میکنیم تا بدون اینکه کودک دلبندش لاغر شود خود به سایز ایده آل برسد

ناموجود
From 379,000 تومان

 

عوارض مربوط به چای سبز در دمنوش نیوشا

چای سبز یکی از مهمترین و اصلی ترین دمنوشهای نیوشاست .

دمنوش چای سبز نیوشا می تواند به دلایل مختلفی استفاده شود . در صورتی که بدون هماهنگی با مشاوران اقدام به استفاده از این نوع دمنوش نمایید ممکن است عوارض متفاوتی را برای این استفاده مشاهده کنید .

این دمنوش به دلیل داشتن آنتی اکسیدان دارای خاصیت های زیادی است که از جمله آنها می توان به جلوگیری از پوسیدگی دندان و کاهش وزن ؛ جلوگیری از ریزش مو ؛ درمان ریفلاکس معده ؛ درمان روده های تحریک پذیر و… اشاره کرد .

ولی همین محصولات بسیار پر خاصیت اگر بصورت سر خود و بدون مشاوره مصرف شوند ممکن است که عوارضی مانند بی خوابی یا بدخوابی، بی قراری و عصبانیت را در شما بروز دهد .

این عوارض در صورت استفاده نامناسب از دمنوش چای سبز نیوشا بوجود می آید .

نتیجه گیری :

در مجموع و با کلیه موارد مطرح شده در صورتی که شما با مشاوره های نیوشا و توصیه آنها اقدام به خریداری و مصرف دمنوش نیوشا نمایید نه تنها هیچ مشکلی در سلامت جسمی شما به وجود نخواهد آمد بلکه از نتایج بی نظیر سلامتی نیز بهره مند خواهید شد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی پشتیبانی تلگرام